Trefl Malý objaviteľ: Čo a kde? Trefl

Trefl Malý objaviteľ: Čo a kde?

6.49 €

Tradičný bestseller, Trefl Malý objaviteľ: Čo a kde? od producenta Trefl - tento artikel je v túto chvíľu za mimoriadne nízku cenu 6.49 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 5900511013009
Do obchodu

Popis

Trefl

Vaše možnosti obohacujúce Trefl Malý objaviteľ: Čo a kde? populárneho výrobcu Trefl - tento artikel sa na vás teší s extra zľavou za 6.49 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Kúpte svojim deťom túto veselú edukatívnu hru, ktorá ich bude učiť priraďovať predmety k miestu, v ktorom by sa mali nachádzať. Nenásilným spôsobom uvádza dieťa do sveta predmetov z jedného tematického okruhu, trénuje schopnosť vyjadrovania, rozvíja verbálne schopnosti, upevňuje slovnú zásobu, trénuje manuálnu zručnosť, cvičí schopnosti sústredenia a logického myslenia.Balenie obsahuje 4 hracie dosky miest, 24 dielikov pripojiteľných ako puzzle a návod s mnohými návrhmi hier..

Parametre tovaru Trefl Malý objaviteľ: Čo a kde?

Názov: Trefl Malý objaviteľ: Čo a kde?

EAN: 5900511013009

Výrobca: Trefl

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce