Trefl Puzzle Ľadové kráľovstvo 2 - Cesta do neznáma 4v1 Trefl

Trefl Puzzle Ľadové kráľovstvo 2 - Cesta do neznáma 4v1

8.49 €

Jedinečná ponuka, Trefl Puzzle Ľadové kráľovstvo 2 - Cesta do neznáma 4v1 obľúbenej značky Trefl - tento hit môžete získať po zlacnenie za 8.49 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 5900511343236
Do obchodu

Popis

Trefl

Vynikajúci Trefl Puzzle Ľadové kráľovstvo 2 - Cesta do neznáma 4v1 od popredného výrobcu Trefl - tento hit získate v jedinečnej akcii za 8.49 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Urobte si radosť.

Poskladaj si puzzle s motívom Ľadového kráľovstva 2 - Cesta do neznáma! Puzzle majú rôznu obtiažnosť podľa počtu dielov. V balení nájdete obrázok s 35, 48, 54 a 70 dielikmi. Obrázky sú rovnako veľké, mení sa len veľkosť jednotlivých dielikov. Vďaka tomu si vaše dieťa môže postupne trénovať sústredenosť aj trpezlivosť pri skladaní. Spoločnosť Trefl je jedným z popredných európskych výrobcov puzzle, stolových hier a hracích kariet, ktorá rozvíja svoju činnosť už od roku 1985. V ponuke má cez 30 rôznych druhov puzzle s počtom dielikov od 2 do 6000 so širokým spektrom motívov zahŕňajúcich prírodné scenérie, mestá, pamiatky, zvieratá, ale aj obrazy starých majstrov alebo novodobých umelcov. V detských motívoch vsádza poľský Trefl ako na dlhodobo obľúbené licenčné produkty (Macko Pú, Disney Princezné, Autá, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmolkovia a i.), tak aj na aktuálne animované rozprávky známe z plátien kín. Výrobky firmy Trefl sú exportované do viac než 50 krajín po celom svete..

Parametre tovaru Trefl Puzzle Ľadové kráľovstvo 2 - Cesta do neznáma 4v1

Názov: Trefl Puzzle Ľadové kráľovstvo 2 - Cesta do neznáma 4v1

EAN: 5900511343236

Výrobca: Trefl

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce