TREFL Science4you: Věda zvaná Rtěnky Trefl

TREFL Science4you: Věda zvaná Rtěnky

11.99 €

Radosť prinášajúci TREFL Science4you: Věda zvaná Rtěnky od výrobcu Trefl - tento hit získate extra lacno za 12.99 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 5900511608960
Do obchodu

Popis

Trefl

Veľmi obľúbený produkt TREFL Science4you: Věda zvaná Rtěnky od popredného výrobcu Trefl - tento artikel je v túto chvíľu v časovej obmedzenej zľave za 12.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Spoznajte, ako sa vyrábajú farebné rúže a lesky. Naučíte sa, ako rúž recyklovať a ako udržať svoje pery zdravé. Balenie obsahuje fľaštičku na lesk na pery, včelí vosk, ricínový olej, červené kozmetické farbivo, Pasteurove pipety, plastovú špachtľu, ochranné rukavice a vzdelávaciu knižku.Produktový rad Science4you od spoločnosti Trefl má priaznivý vplyv na intelektuálny rozvoj detí a umožňuje učiť sa prostredníctvom praxe..

Parametre tovaru TREFL Science4you: Věda zvaná Rtěnky

Názov: TREFL Science4you: Věda zvaná Rtěnky

EAN: 5900511608960

Výrobca: Trefl

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce