Valdinox Goldberg Panvica s nepriľnavým povrchom

Valdinox Goldberg Panvica s nepriľnavým povrchom, 24 cm

11.99 €

Unikátny Valdinox Goldberg Panvica s nepriľnavým povrchom, 24 cm od známej značky Valdinox - tento produkt dodávame po zľave za 11.99 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 5907508112950
Do obchodu

Popis

Valdinox

Produkt osvedčený zákazníkmi, Valdinox Goldberg Panvica s nepriľnavým povrchom, 24 cm od firmy Valdinox - tento produkt objednáte pri časovo obmedzenej akcii za 11.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Pri varení je okrem zručností a ochoty nesmierne dôležitý kvalitný riad, v ktorom jedlo pripravujete. Pri správnom výbere vytvorí nielen ideálne podmienky pre pripravované jedlá, ale bude vám slúžiť aj dlho. Riad Valdinox Goldberg je venovaný všetkým kuchárskym nadšencom, ktorí sa v kuchyni snažia stať skutočnými majstrami.
Goldberg je rad zahrnutý do poľskej značky moderného riadu Valdinox a je zameraný na ľudí, ktorí varenie nepovažujú za bežnú rutinu, ale za skutočné kulinárske dobrodružstvo. Spoľahlivé spracovanie, moderný dizajn a kvalitná výrobná technológia ho robia takmer dokonalými. Nápadný vnútorný povlak inšpirovaný kameňom je nepriľnavý povlak, ktorý účinne zabraňuje prichytávaniu a pripaľovaniu potravín. Riad Valdinox Goldberg je vyrobený kovanou technológiou, vďaka ktorej je extrémne odolný. Veľká a pevná rukoväť umožňujú bezpečné varenie a prenášanie hotových pokrmov. Odporúčame používať drevené alebo nylonové kuchynské doplnky, aby nedošlo k poškodeniu nepriľnavého povlaku..

Parametre tovaru Valdinox Goldberg Panvica s nepriľnavým povrchom, 24 cm

Názov: Valdinox Goldberg Panvica s nepriľnavým povrchom, 24 cm

EAN: 5907508112950

Výrobca: Valdinox

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce