Vopi Nášľap na schody Apollo soft sivá

Vopi Nášľap na schody Apollo soft sivá, 24 x 65 cm

5.99 €

Radosť prinášajúci Vopi Nášľap na schody Apollo soft sivá, 24 x 65 cm s pečaťou kvality - tento artikel nakupujte za mimoriadne nízku cenu 5.49 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8594178395607
Do obchodu

Popis

Vaše možnosti obohacujúce Vopi Nášľap na schody Apollo soft sivá, 24 x 65 cm od známeho výrobcu - tento tovar si môžete objednať v jedinečnej akcii za 5.49 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Materiál APOLLO SOFT je mäkký, jemný s pololesklou niťou. Nášľap APOLLO SOFT je vyráben v dvoch farbách. Nášľap je vhodný do všetkých typov interiérov a na všetky povrchy. Pre prichytenie ku schodu slúži lepiaca páska, ktorá je už z výroby pripevnená na spodnú stranu nášľapu. Okrem dizajnovej funkcie slúži nášľap APOLLO SOFT aj ako ochrana pred opotrebovaním povrchu schodu. A tiež proti nebezpečenstvu podkĺznutia. Nášľap APOLLO SOFT je lemovaný obšitím a má pevnú hranu pre dokonalejšiu ochranu schodu a pre trvalé udržanie tvaru..

Parametre tovaru Vopi Nášľap na schody Apollo soft sivá, 24 x 65 cm

Názov: Vopi Nášľap na schody Apollo soft sivá, 24 x 65 cm

EAN: 8594178395607

Výrobca:

Veľkosť: 24 x 65 cm

Tento produkt jek dostaniuonline tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce