Vopi Nášľap na schody Apollo soft sivá

Vopi Nášľap na schody Apollo soft sivá, 24 x 80 cm

6.79 €

V zľave je Vopi Nášľap na schody Apollo soft sivá, 24 x 80 cm s akostnou značkou - tento artikel je v tento okamih v bombastické akcii za 6.79 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ponuka pre vás: Vopi Nášľap na schody Apollo soft sivá, 24 x 80 cm od známeho výrobcu - tento hit zoženiete takmer zadarmo za 6.79 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Vy tak neplatíte nič naviac!

Materiál APOLLO SOFT je mäkký, jemný s pololesklou niťou. Nášľap APOLLO SOFT je vyráben v dvoch farbách. Nášľap je vhodný do všetkých typov interiérov a na všetky povrchy. Pre prichytenie ku schodu slúži lepiaca páska, ktorá je už z výroby pripevnená na spodnú stranu nášľapu. Okrem dizajnovej funkcie slúži nášľap APOLLO SOFT aj ako ochrana pred opotrebovaním povrchu schodu. A tiež proti nebezpečenstvu podkĺznutia. Nášľap APOLLO SOFT je lemovaný obšitím a má pevnú hranu pre dokonalejšiu ochranu schodu a pre trvalé udržanie tvaru..

Parametre tovaru Vopi Nášľap na schody Apollo soft sivá, 24 x 80 cm

Názov: Vopi Nášľap na schody Apollo soft sivá, 24 x 80 cm

EAN:

Výrobca:

Veľkosť: 24 x 80 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce