Záhradná palisáda obrubník lem trávniku

Záhradná palisáda obrubník lem trávniku, 2,2 m hnedá

12.99 €

Akostný Záhradná palisáda obrubník lem trávniku, 2,2 m hnedá od top výrobcu - tento hit môžete zohnať za vynikajúcu cenu 11.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Záhradná palisáda obrubník lem trávniku, 2,2 m hnedá populárneho výrobcu - tento hit zaobstaráte s VIP zľavou pre každého za 11.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Obrubník, vďaka ktorému rozdelíte časti Vašej záhrady. Lem je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je odolný voči poveternostným podmienkam. Obrubník možno ľahko namontovať aj demontovať, jednoducho sa zasunie do pôdy. Balenie obsahuje 5 dielov, dĺžka jedného dielu je 43 cm. Celková dĺžka je 2,2 m.Rozmery: výška nad pôdou: 18 cm, dĺžka zapichovacej nôžky do zeme: 10,5 cm..

Parametre tovaru Záhradná palisáda obrubník lem trávniku, 2,2 m hnedá

Názov: Záhradná palisáda obrubník lem trávniku, 2,2 m hnedá

EAN:

Výrobca:

Farba: hnedá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce